REKLAMA
Znaleziono 4550 wyników
Rozpoczęła się budowa Pasażu Kępińskiego w Kępnieartykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczęła się budowa Pasażu Kępińskiego w Kępnie
Rozpoczęła się budowa Pasażu Kępińskiego – nowego i jak dotychczas największego parku handlowego z portfela firmy Refield. Na starcie realizacji projekt jest wynajęty w 90 proc. Klienci zrobią pierwsze zakupy w obiekcie w listopadzie 2023 roku.
Wkrótce otwarcie nowej galerii handlowej w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Wkrótce otwarcie nowej galerii handlowej w Wielkopolsce
Jeszcze w kwietniu w województwie wielkopolskim zostanie otworzona nowa galeria handlowa. Tym razem w liczącym blisko 60-tysięcy mieszkańców Lesznie.
LCP Properties kupuje nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
LCP Properties kupuje nowy park handlowy
Kolejna transalcja na rynku nieruchomości handlowych w Polsce. LCP Properties kupiło od firmy deweloperskiej Refield park handlowy w Zwoleniu, w województwie mazowieckim. Pasaż Zwoleński, obiekt o powierzchni około 5 tys. mkw., stał się tym samym – w dniu oficjalnego otwarcia – M Parkiem Zwoleń.
W woj. zachodniopomorskim został otwarty nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. zachodniopomorskim został otwarty nowy park handlowy
W województwie zachodniopomorskim został otwarty nowy park handlowy. Tym razem w liczących około 13 tys. mieszkańców Pyrzycach, zlokalizowanych w odległości 45 km od Szczecina. To pierwsze nowoczesne centrum zakupowe w tej lokalizacji.
W Gorzowie Wielkopolskim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W Gorzowie Wielkopolskim powstanie nowy park handlowy
W Gorzowie Wielkopolskim szykuje się kolejna duża inwestycja handlowa. Spółka D&D zapowiedziała budowę nowego parku handlowego przy ulicy Górczyńskiej. Obiekt ma mieć około 5 tys. mkw. powierzchni i stać się ważnym punktem zakupowym dla mieszkańców północnej części miasta. Lokalizacja, otoczenie i rosnący potencjał usługowy sprawiają, że projekt już teraz budzi duże zainteresowanie.
Na Dolnym Śląsku otwarty został nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku otwarty został nowy park handlowy
Dolny Śląsk wzbogacił się o nowy park handlowy. Spółka LCP Poland, part of M Core, kontynuuje swój rekordowy pod względem liczby projektów deweloperskich rok, otwierając w liczącym ok. 21 tysięcy mieszkańców Jaworze dziewiąty M Park w 2025 roku.
Galeria Sekunda Jędrzejów zostanie rozbudowanaartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Sekunda Jędrzejów zostanie rozbudowana
Oferta jędrzejowskiej Galerii Sekunda zostanie poszerzona o kolejne sklepy znanych marek, które rozpoczną działalność w dobudowanym Parku Handlowym Sekunda. Łącznie powstanie dodatkowe ok. 10 000 mkw. dodatkowej powierzchni najmu.
Galeria Karuzela Kołobrzeg zostanie rozbudowanaartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Karuzela Kołobrzeg zostanie rozbudowana
Kolejny duży obiekt handlowy w Polsce zostanie rozbudowany. Galeria Karuzela Kołobrzeg powiększy się o dodatkowe 5000 metrów kwadratowych GLA w formacie nowoczesnego parku handlowego. Inwestycja wzbogaci ofertę centrum o nowych najemców, w tym marki z branży wyposażenia wnętrz, klub fitness, salę zabaw dla dzieci oraz dużą restaurację ogólnopolskiej sieci.
Ekobiuro24 - akcesoria i galanteria biurowafirma
Pokaż firmę
Ekobiuro24 - akcesoria i galanteria biurowa
Izabelin, Krasińskiego 23a
AVinciArt - materiały do twórczości plastycznej i rękodziełafirma
Pokaż firmę
AVinciArt - materiały do twórczości plastycznej i rękodzieła
Sanok, Świętojańska 10
A Centrum Legnicainwestycja
Pokaż inwestycję
A Centrum Legnica
Legnica, Klonowa
[Gdańsk] Grupa Inpro przekazała w 2012 roku ponad 400 lokali mieszkalnychartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Grupa Inpro przekazała w 2012 roku ponad 400 lokali mieszkalnych
Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumował wyniki...
[Wrocław] Grupa Archicom konsekwentnie buduje pozycję lidera na wrocławskim rynku nieruchomościartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Grupa Archicom konsekwentnie buduje pozycję lidera na wrocławskim rynku nieruchomości
W półroczu 2015 r. 280 klientów zdecydowało się na zakup nieruchomości od Archicomu, czyli o 9 % wię...
Kraków: Mate3ny – Grupa Buma rusza z kilkuetapowym osiedlem na Podgórzu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Mate3ny – Grupa Buma rusza z kilkuetapowym osiedlem na Podgórzu [WIZUALIZACJE]
Krakowski inwestor zakończy pierwszą część przedsięwzięcia mieszkalnego w pobliżu ronda Matecznego w...
Warszawa: Osiecka – nowe mieszkania na Witolinie. Tworzy je Grupa Inwest [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Osiecka – nowe mieszkania na Witolinie. Tworzy je Grupa Inwest [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper wyburzył istniejące przy ulicy Osieckiej dwa obiekty mieszkalne i stawia w ich...
Warszawa: Pustelnicka – Grupa Inwest po raz trzeci na Pradze-Południe [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Pustelnicka – Grupa Inwest po raz trzeci na Pradze-Południe [WIZUALIZACJE]
Warszawski deweloper realizuje już jedną inwestycję przy zbiegu ulic Osieckiej i Pustelnickiej. Dołą...
Grupa Selena dołącza do grona najemców Business Garden Wrocław [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Grupa Selena dołącza do grona najemców Business Garden Wrocław [FILM + ZDJĘCIA]
Vastint podpisał długoterminową umowę najmu z wrocławską firmą Grupa Selena, globalnym liderem i dys...
Grupa ORLEN z koncesjami na budowę pięciu farm wiatrowych na Bałtykuartykuł
Pokaż artykuł
Grupa ORLEN z koncesjami na budowę pięciu farm wiatrowych na Bałtyku
Grupa ORLEN uzyskała ostateczną decyzję Ministra Infrastruktury o przyznaniu pięciu nowych lokalizacji pod budowę morskich farm wiatrowych. Otwiera to drogę do rozpoczęcia fazy przygotowawczej inwestycji. Zgodnie z planami, kolejnych pięć morskich farm Grupy ORLEN będzie miało moc ok. 5,2 GW, co pozwoli produkować czystą energię w ilości wystarczającej, aby zasilić ok. 8 milionów gospodarstw domowych.
Grupa Arche podpisała ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiuartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Arche podpisała ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu
Grupa Arche podpisała wczoraj ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. Firma zakupiła bytomski zabytek za 10 mln złotych.
Grupa ORLEN rozpoczyna największą w Europie Środkowej inwestycję w zieloną energetykęartykuł
Pokaż artykuł
Grupa ORLEN rozpoczyna największą w Europie Środkowej inwestycję w zieloną energetykę
Grupa ORLEN podjęła finalną decyzję inwestycyjną dotyczącą budowy pierwszej polskiej morskiej farmy wiatrowej Baltic Power. Inwestycja, która w 2026 roku włączy do polskiego systemu moc blisko 1,2 GW, będzie realizowana wspólnie z kanadyjskim Northland Power. Baltic Power będzie w stanie wyprodukować czystą, dostępną energię, która może zasilić 1,5 miliona gospodarstw domowych. Decyzja inwestycyjna oznacza, że koncern posiada komplet pozwoleń na budowę i zabezpieczył wszystkie komponenty farm oraz finansowanie projektu. W ramach przygotowania infrastruktury instalacyjnej dla branży offshore koncern rozpoczął również budowę terminala w Świnoujściu.
REKLAMA